PL | EN
HOTELPOKOJERESTAURACJACOPERNICUS SPA BY LOCCITANEREZERWACJAWIRTUALNY SPACER
Book Online

RELAKSUJĄCY MASAŻ AROMAKOLOGICZNY

time.png 60/90 MIN    price.png 270/370 PLN


To połączenie delikatnego szwedzkiego masażu techniką effleurage, chińskiej akupresury oraz masażu balijskiego. Ma na celu pobudzenie krążenia, złagodzenie napięcia oraz stresu. Daje uczucie głębokiego odprężenia, ułatwia zasypianie. Idealny dla osób mających problemy ze snem.


REWITALIZUJĄCY MASAŻ AROMAKOLOGICZNY

time.png 60 MIN    price.png 270 PLN


Łączy on delikatną technikę effleurage, mocniejsze uciski Lomi Lomi oraz elementy masażu balijskiego. Kolejność zabiegu jest wykonywana zgodnie z kierunkiem przepływu krwi - pobudza krążenie, ożywia ciało i umysł . Idealny dla osób z przewlekłym zmęczeniem.MASAŻ INTENSYWNIE RELAKSUJĄCY

time.png 60/90 MIN    price.png 270/370 PLN


Ten masaż łączy mocne uciski Lomi Lomi, punkty akupresury i delikatny stretching. To formuła opracowana z myślą o relaksacji całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem pleców, ramion i szyi. W efekcie całe ciało czuje się odprężone i jego równowaga zostaje przywrócona. Idealny dla sportowców, osób po intensywnym wysiłku fizycznym, pozwala odzyskać siły po długiej podróży samolotem ze zmianą stref czasowych.


SHEA MASAŻ TWARZY I CIAŁA

time.png 90 MIN    price.png 370 PLN


Prawdziwie holistyczny masaż, obejmujący ciało i twarz, pozwala uzyskać efekt pełnego odprężenia. Olejek do masażu wzbogacony 5% ekstraktem Shea oraz innymi olejkami roślinnymi (ze słonecznika, baobabu, marchewki) wspomaga odżywienie, odbudowę oraz chroni skórę, pozostawiając na niej delikatny film. Skóra jest wyraźnie zregenerowana, ciało i umysł uzyskują stan pełnego ukojenia.


RELAKSUJĄCY MASAŻ PLECÓW

time.png 25 MIN    price.png 140 PLN


Masaż relaksacyjny skupia się na obszarze pleców, ramion i karku – uwalnia od napięcia i stresu.


MIGDAŁOWY ZABIEG MODELUJĄCY SYLWETKĘ

time.png 60 MIN    price.png 250 PLN


Ten zabieg wyszczuplający jest połączeniem drenażu limfatycznego z ruchami drenującymi skoncentrowanymi na tych obszarach, które są najbardziej narażone na cellulit i złogi tłuszczu: nogi, brzuch i pośladki. Efektem zabiegu jest wrażenie lekkości w całym ciele; talia i biodra są szczuplejsze. Idealny przed okresem letnim lub po przebytej ciąży. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się serię 10 sesji.