PL | EN
HOTELPOKOJERESTAURACJACOPERNICUS SPA BY LOCCITANEREZERWACJAWIRTUALNY SPACER
Book Online

Regulamin Copernicus SPA by L'Occitane
 
1. Korzystanie z usług Copernicus SPA by L`Occitane równoznaczne jest z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu, który obowiązuje w SPA.
 
2. Na terenie SPA obowiązuje obuwie zmienne .
 
3. Copernicus SPA by L`Occitane jest strefą relaksu. W przypadku rażącego zakłócania ciszy personel ma prawo zwrócić uwagę lub wyprosić gościa ze SPA bez zwrotu poniesionych kosztów rezerwacji lub obciążyć za umówione, nieodbyte zabiegi.
 
4. Rezerwacji zabiegów można dokonywać w godzinach funkcjonowania SPA 09:00 – 21:00 od wtorku do niedzieli. W poniedziałek masaże wykonywane są na zapytanie według dostępności.
  
5. Młodzież do lat 18 może korzystać z usług SPA wyłącznie za zgodą i w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.
 
6. Na terenie Copernicus SPA by L`Occitane obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 
7. Do strefy zabiegowej oraz sauny zabrania się wnoszenia szkła oraz porcelany.
 
8.W przypadku spóźnienia na planowany zabieg więcej niż 10 min. , personel ma prawo anulować rezerwację lub skrócić czas wykonania usługi do wcześniej planowanego czasu jej zakończenia.
 
9. Dla wygody i komfortu Gości hotelu zaleca się przybycie do SPA w szlafroku, który jest na wyposażeniu pokoju, w przypadku gości Day SPA recepcja SPA udzieli wszelkich niezbędnych informacji jak przygotować się do zabiegu.
 
10. Personel SPA nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w SPA. Rzeczy wartościowe mogą Państwo zdeponować w sejfie znajdującym się w recepcji hotelu lub pokoju hotelowym.
 
11. Anulacja powyżej 6 godzin przed planowaną rezerwacją odbywać się będzie  bezkosztowo.
 
12. Anulacja w czasie od 2 do 6 godzin przed planowaną rezerwacją obciążona będzie równowartością 50% wartość i rezerwacji.
 
13. Anulacja w czasie poniżej 2 godzin przed planowaną rezerwacją lub niestawienie się na zabieg obciążone będzie 100% wartości rezerwacji.
 
14. Copernicus SPA by L`Occitane zastrzega sobie prawo do zmiany czasu pracy SPA z powodów niezależnych  tj. awarie, remonty itp.
 
15. Gość ponosi pełną odpowiedzialność finansową za wszelkie uszkodzenia, zniszczenia powstałe na skutek celowego działania lub niestosowania się do zaleceń personelu.
 
16. Terapeuta ma prawo odmówić wykonania zabiegu wówczas, gdy wystąpią przeciwskazania do jego wykonania.
 
17. Przed zabiegami Goście zobowiązani są do wypełnienia ankiety przeciwskazań do zabiegów.
 
18. Prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług.