PL | EN
HOTELPOKOJERESTAURACJACOPERNICUS SPA BY LOCCITANEREZERWACJAWIRTUALNY SPACER
Book Online
INFORMACJE DODATKOWE

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 i kończy o godzinie 13.00 dnia następnego.

W celu dokonania i potwierdzenia rezerwacji indywidualnych należy przesłać e-mail lub faks z pisemnym potwierdzeniem rezerwacji oraz numer karty kredytowej z jej datą ważności. Bezpłatna anulacja rezerwacji indywidualnej:

  • 3 dni przed przyjazdem kiedy rezerwacja dokonana została na 4 i więcej dni przed przyjazdem - do godziny 18 w dniu przyjazdu kiedy rezerwacja dokonana została mniej niż 3 dni przed przyjazdem. Rezerwacje telefoniczne
  • niepotwierdzone, dokonane do 3 dni przed przyjazdem będą automatycznie anulowane po godzinie 18.00 w dniu rozpoczęcia rezerwacji.

Jeżeli Państwa przyjazd do hotelu nastąpi po godzinie 18.00 uprzejmie prosimy o telefoniczną informację z przybliżoną godziną przyjazdu. Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa kosztami pierwszej doby pobytu w przypadku niespełnienia wyżej wymienionych warunków lub w przypadku nie dotarcia do hotelu.

Warunki rezerwacji i anulacji dla grup powyżej 5 pokoi ustalane są indywidualnie. Dla dzieci do 14 roku życia istnieje możliwość przygotowania dostawki w pokojach dwuosobowych lux oraz apartamentach. Hotel udostępnia kojec dla dzieci, po złożeniu wcześniejszej rezerwacji. Istnieje możliwość zorganizowania opieki do dziecka, za dodatkową opłatą, również po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

W Hotelu Copernicus akceptowane są małe zwierzęta domowe bez dodatkowej opłaty. W Restauracji Copernicus zwierzęta nie są akceptowane. Istnieje możliwość zorganizowania transferów luksusowymi samochodami w dowolnie wybranym przez Gości kierunku za dodatkową opłatą.